Hostel Rosemary

  • ROSEMARY HOSTEL BREAKFAST ROOM
  • ROSEMARY HOSTEL
  • ROSEMARY HOSTEL KITCHEN
  • ROSEMARY HOSTEL DORM ROOM

PROJECT OVERVIEW

Hostel Rosemary se nachází přímo v srdci centra Prahy. Pohodlně odsud dojdete ke všem nejznámějším pamětihodnostem (a nečekáme od vás hodinové pochody :-). Budete bydlet jen pět minut od Staroměstského náměstí a doslova pár kroků od Václavského náměstí. Slavnou Jeruzalémskou (Jubilejní) synagogu budete mít přímo za rohem a na další důležitý bod Prahy, Hlavní nádraží, se dostanete za dvě minuty pohodlné chůze. Rozhodně tedy nemusíte mít strach, že nestihnete vlak nebo vůbec cokoli důležitého. Užijte si privilegium být přímo ve středu všeho dění. A navíc – při pobytu v Rosemary můžete ušetřit velké peníze za taxíky, které prostě nebudete potřebovat.

Můžete si vybrat z jedno-, dvou- až šestilůžkových pokojů s vlastní koupelnou a kuchyní. Budete jako doma – pronajměte si na chvíli vlastní byt za cenu hostelu a zažijte soukromý komfort a nezávislost.

Méně náročným cestovatelům pak nabízíme 2-6 místní soukromé pokoje se společnou koupelnou nebo ložnice se společnou koupelnou a kuchyní.

Všechny pokoje jsou nově, hezky a komfortně zařízené. Ve společenské místnosti kávovar a kabelová televize s nabídkou mezinárodních programů. V lobby je dostupné wi-fi připojení k internetu zdarma.

Teplá voda, povlečení a ručníky jsou v ceně. Luggage room a mapy Prahy zdarma. Za veškerý doplňový prodej je možné platit i v eurech.

Pro skupiny nad dvacet osob můžeme zajistit snídani.

“Božínku! Ten hostel byl úžasný! Personál byl skvělý a užily jsme si spoustu zábavy při výpravách do města a pařeb v sexy Praze. Přály bychom si zůstat déle.”
– Georgia, Rose, Australia, December 09

“Skvělé časy rozmazlování.”
– Tess, The United Kingdom, September 09

Ceny:

  • Dormitory: od 250 CZK / osoba
  • Místnost pro 4-6 lidí: od 350 CZK / osoba
  • Dvojlůžkový pokoj: od 1100 CZK / noc