Sir Toby's

  • hostel Sir Tobys – pokoj

PROJECT OVERVIEW

Jakoby schovaný v ohybu klidně plynoucí Vltavy, leží hostel Sir Toby´s v tichém sousedství Holešovic. Jejich průmyslová minulost ustoupila a Holešovice se změnily v residenční a obchodní čtvrť, jejíž klidná nátura jakoby skrývá blízkost rušného centra (10 minut jízdy tramvají).

Musíme ovšem zdůraznit, že ačkoli Holešovice jsou sice relativně klidnou a tichou čtvrtí, rozhodně to neznamená nedostatek života, nebo možností si užít.  Do pěti minut chůze od hostelu najdete supermarkety, vyvolávání fotografií, čajovny, holičství, second-handy, Pražské tržiště (zejména s čerstvou zeleninou a ovocem, oblečením a vším ostatním), papírnictví, copy centrum, prodejnu zdravé výživy, řeznictví, pekárnu, restaurace, kluby a vše co potřebujete ke svému každodennímu (a nočnímu) životu. V blízkosti je velký park Stromovka (možnost zapůjčení kol, in-line bruslí atd.), hvězdárna, botanická nebo i oblíbená zoologická zahrada. Okolí nabízí i významné galerie (zejména DOX), kina a nadšení budou zejména fanoušci klubového života, v jejichž bezprostředním okolí se ocitnou některé z nejoblíběnějších pražských klubů (Cross, Mecca…).

Sir Toby’s  pokračuje v nejlepší hostelové tradici s útulnými ložnicemi pro pohodlné, bezpečné a co nejpřijatelnější odpočinutí turistů, ale i pohodlné soukromé pokoje všech možných velikostí a stylů. V naší komfortní kuchyni, kde se vaření snoubí se seznamováním a navazováním přátelství, je stále k dispozici zdarma čaj. K mání jsou lístky na hromadnou dopravu stejně jako skříňky a po dobu svého pobytu si můžete půjčovat knihy z naší knihovny.  Cestovatelům můžeme nabídnout také lístky na hromadnou dopravu (případně zavolání taxi), přístup na internet, mapy Prahy nebo prádelnu, a náš mladý přátelský personál rád pomůže při všech případných turistických nesnázích.

Za drobný příplatek nabízíme bufetovou snídaně ve stylu sněz-co-můžeš pro ranní nasycení a máme i bar pro večerní potlach či bujarejší veselí.

Každé ráno dopoledne podáváme za příplatek 100 Kč nepřekonatelně lahodnou bufetovou snídani, která zahrnuje čerstvě upečené lívance, míchaná vajíčka, domácí štrůdl… Vemte si mapu a průvodce a nad hrnkem horkého kafe a teplou snídaní naplánujte svůj den v Praze.

Věčer můžete strávit „doma“ i v hospodě zároveň. Sklepní pub „U kníra“ nabízí ve svých hrubých cihlových zdech pod klenutými stropy nabízí útulnou atmosféru pro pravidelné koncerty místních kapel i příležitostná vystoupení projíždějících umělců. Křesla v nadživotní velikosti a komfortní gauče, hory stolních her, wi-fi a celkové atmosféra laděná do čajovny – to vše vybízí k odpočinku, poznávání ostatních cestovatelů a sdílení vašich zážitků a příběhů. Vychutnejte si čtyři druhy českého piva, moravská vína, teplé nápoje, koktejly za rozumné ceny a domácí večeře. Otevřeno je denně od 18:30, přičemž do osmi hodin máme Happy Hour se slevou na nápoje.

Přijeďte a buďte u nás jako doma.

“Místní personál se může přetrhnout, aby byli příjemní hostitelé, pořádají příležitostné grilování a pomáhají cestovatelům najít jiné ubytování, když je na hostelu plno. Ložnice, koupelny i kuchyň prostě nemají chybu.”
– DK Eyewitness Top 10 Travel Guides Pragues (2005) (překl. TP)

“Tento příkladný nekuřácký hostel, v nově zrekonstruované budově, má nejzářivější fasádu v celé ulici. Ochotný personál podává informace o okolí i Praze jako takové.”
– Lonely Planet ‘Best of Prague’ (2004) (překl. TP)

 

Ceny:

  • Dormitory: od 250 CZK / osoba
  • Soukromý dvojlůžkový (twin): od 1000 CZK / noc